محل تبلیغات شما

سن شروع استفاده از کرم ضد چروک

یکی از کارشناسان پوست و مو به چند سوال در مورد پیری پوست پاسخ داده اند. اینکه از سن 30 سالگی به بعد روند تولید کلاژن کاهش می یابد و به تدریج متوقف می شود بنابراین استفاده از این کرم ها را در این سن پیشنهاد داده اند. البته انتخاب این کرم ها به جنس پوست ، میزان چروک و خشک یا چرب بودن پوست بستگی دارد.

سن شروع استفاده از کرم ضد چروک

کسانی که پوستی خشک دارند شاید در سن 25 سالگی دچار چروک شوند بنابراین باید با م پزشک از کرم های ضد چروک و مرطوب کننده استفاده کنند.

دو نوع چروک داریم چروک های عمیق که روی پیشانی و کنار دهان است و با انقباض ماهیچه ها مشخص است این چروک موقع خندیدن و حرف زدن بیشتر نمایان می شوند. نوع دوم چروک ها به دلیل بالا رفتن سن و پیری به وجود می آیند. این چروک ها به دلیل از دست رفتن کلاژن و بافت کششی پوست ایجاد می شوند.

حجم استخوان ها با افزایش سن کمتر می شود و چروک های پوست بیشتر نمایان می شود. بهترین راهکار برای درمان این چروک ها استفاده از مواد پر کننده و کرم های ضد چروک قوی است. برخی به علت در تماس بودن با اشعه مضر خورشید و عوامل محیطی زودتر پیر می شوند آفتاب در روند پیر شدن بسیار تاثیر گذار است.

زیرا در اثر اشعه مضر خورشید رادیکال های آزاد بیشتر تولید می شوند و به DNA پوست ضرر می رسد اگر به طور مکرر و طولانی زیر نور خورشید باشید آسیب زیادی به پوست شما خواهد رسید. از عوامل مهم دیگر که تاثیر زیادی در پیری پوست دارد آلودگی هوا،سیگار و استرس و اضطراب روزانه است.


راه جلوگیری از پیری پوست

بهترین راهکار برای جلوگیری از پیری پوست این است که از تماس با آفتاب و نور خورشید جلوگیری کنیم و یا در موارد ضروری برای بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب با SPF مناسب استفاده کنیم باید پوشش ماسب مانند دستکش لباس و عینک را فراموش نکنیم و چنانچه در تماس زیاد با نور خورشید بودید باید از کرم های لایه بردار و کرم های حاوی آنتی اکسیدان نیز استفاده کنید .آنتی اکسیدان ها در مواد غذایی مانند میوه ها سبزیجات و چای سبز به فراوانی یافت می شود .آنتی اکسیدان ها را به صورت دارو هم می توانید استفاده کنید.مصرف این دارو ها همزمان با تغذیه مناسب می تواند روند پیری را کاهش دهد.

مواد تشکیل دهنده کرم ضد چروک

کرم های ضد چروک بر اساس نوع مارک هایشان انواع مختلفی دارند. این کرم ها حاوی رتینوئیدها ،اسیدهای میوه و آنتی اکسیدان ها و مرطوب کننده ها هستند. کرم های ضد چروک حاوی ویتامین های E و C و A هستند . این سوال پیش می آید که واقعا کرم های ضد چروک پوست را جوان می کنند؟ استفاده از این کرم های ضد چروک از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و آسیب های محیطی جلوگیری می کند.

مواد تشکیل دهنده کرم ضد چروک

اما اگر آسیب دهی به سلول پوست شدید باشد  هیچ نوع کرمی نمیتواند آن سلول را ترمیم کند. راه حل این مشکل این است که طی چند مرحله عمل پیلینگ انجام دهید.

اگر سلول های آسیب دیده روی پوست بماند بازسازی پوست مختل می شود و باعث به وجود آمدن ضایعات پوستی می شود. بنابراین با لایه بردار، چند لایه از پوست را بردارید تا پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

تاثیر کرم ضد چروک

تاثیر کرم ضد چروک حدود 30 یا 40 درصد است این کرم ها در پیشگیری و کم کردن چروک ها تا حدودی تاثیرگذار هستند. تاثیر استفاده از این کرم ها بعد از حدود 6 تا 9 ماه مشخص می شود. تبلیغات زیادی درباره کرم های ضد چروک انجام می شود مانند کرم خرچنگ ، شترمرغ و حون که همه اینها برای تبلیغات است و هیچ کارایی ندارد.

کرمی به نام بوتولیز امروزه در بازار تولید شده است که به صورت موضعی پوست صورت را شل می کند اما با تزریق بوتاکس 6 ماه عضلات صورت را فلج می کند.این کرم تبلیغات زیادی دارد و مصرف بالایی هم دارد اما متخصصان این کرم را نسخه نمی کنند.

میزان استفاده از کرم ضد چروک

میزان استفاده از هر کرم بر روی برشور آن توضیح داده شده است . برای هرکرم نحوه استفاده و اندازه آن متفاوت است . هرچه لایه کرم بر روی صورت ضخیم تر باشد به معنای اثر گذاری بیشتر نیست .میزان زیاد کرم بر روی صورت تنها با کرم های نرم کننده اثر دارد و پوست صورت را چرب تر می کند. اما اگر استفاده از کرم های ضد چروک یا کرم دور چشم میزان زیادی هم استفاده شود و لایه ضخیم بر روی پوست بزنید باعث حساسیت در پوست می برای دیدن ادامه مطلب به سایت زیر http://zibakonim.com/

معرفی 10 تا از بهترین کرم های لایه بردار پوست

10 تا از بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی

بهترین مارک های کرم ضد چروک

کرم ,چروک ,های ,پوست ,ها ,ضد ,ضد چروک ,کرم های ,می شود ,استفاده از ,این کرم

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ویستا سازه واردات عمده لوازم جانبی موبایل از چین گردابِ عشق وبلاگ طراحی شرکت اوج پیمای آتیس سیمرغ رایانه soheillsadeghi1372 گرند استریم سیب گرافیک قیمت زنده سکه