محل تبلیغات شما

بهترین مارک های کرم ضد چروک 

 معمولا بعد از سن 30 سالگی به بعد تولید و ساخت کلاژن پوست بسیار کند می شود و بعد از مدتی متوقف می شود.بنابراین شروع استفاده از این کرم ها باید از همین سن شروع شود.

برای استفاده از کرم های ضد چروک باید جنس پوست ، خشک و چرب بودن آن بررسی گردد.ممکن است فردی از سن 25 سالگی به بعد دچار چروک گردد. بنابراین باید زیر نظر پزشک از کرم های ضد چروک و کرم های مرطوب کننده استفاده کنند.

چروک ها دو نوع هستند نوع اول چروک ها ناشی از انقباض ماهیچه های زیر پوست است مانند چروک روی پیشانی و چروک اطراف لب ها است.و یا هنگام صحبت کردن و خندیدن چروک ها به صورت بارز مشخص می شوند.

نوع دوم چروک ها با بالا رفتن سن و با از بین رفتن کلاژن پوست و کاهش بافت های پوست و کوچک شدن استخوان ها،چروک های عمیقی را به وجود می آورند.که بهترین راه پیشگیری استفاده از کرم های ضد چروک و مواد پر کننده نیز است.

در ادامه این مقالع شما را با 10 تا از بهترین مارک های کرم ضد چروک آشنا می سازیم!!

معرفی بهترین مارک های کرم ضد چروک

ویژگی یک کرم ضد چروک قوی

 یک کرم ضد چروک در صورتی تاثیر گذار خواهد بود که ترکیبات به کار رفته آن از مواد عالی و درجه یک باشد.این کرم ها در لیفت پوست و سفت شدن تاثیر زیادی ندارند و باعث انعطاف و رطوبت پوست خواهند شد.بهترین مارک های کرم ضد چروک

در هنگام خرید یک کرم ضد چروک خوب باید دقت زیادی در ترکیبات به کار رفته در آن داشته باشید.کرم ضد چروک معمولا دارای ترکیبات مرطوب کننده و سایر مواد مفید است که در بهبود رنگ پوست و جلوگیری از ایجاد چروک پوست نقش دارد که در اثر بالا رفتن سن و عوامل محیطی مانند آلودگی ،نور خورشید،مواد شیمیایی و لوازم آرایشی به وجود می آید.

یک کرم ضد چروک خوب حاوی ترکیباتی از قبیل مواد مرطوب کننده ،رتینوئید و ویتامین C, E است.

مواد مرطوب کننده : پوست نقش بسزایی در جلوگیری از ایجاد چین و چروک و پیری زود رس پوست دارند.این مواد مرطوب کننده باعث انعطاف پوست و مانع از کش آمدن پوست میگردد.انواع مرطوب کننده ها به صورت ژل ،لوسیون،کرم،روغن و سرم در بازار عرضه می شوند که دارای ترکیباتی مانند گلیسیرین،موم و پروتئین است.

رتینوئید ها: حاوی ویتامین A هستند که از پوست آسیب دیده در مقابل اشعه مضر خورشید جلوگیری میکنند.و کلاژن پوست را افزایش می دهند.

ویتامین C و E: این ویتامین ها باعث اکسیژن رسانی به پوست می شوند و کنترل رادیکال های آزاد پوست را بر عهده دارند.

ویژگی یک کرم ضد چروک قوی

انتخاب کرم ضد چروک مناسب

قبلا از انتخاب کرم ضد چروک باید جنس پوست خود را بشناسید.

پوست معمولی:رنگ پوست این افراد ، طبیعی و یکدست است و خصوصیات پوست چرب و خشک را ندارند و منافذ پوستشان بسته است.

پوست خشک:افرادی با پوست خشک، رطوبت کمی در سطح پوست خود دارند و گاهی با قرمزی و التهاب مواجه می شوندو به علت کاهش رطوبت در پوست خود سریع دچار چین و چروک در پوست می شوند .

http://pezeshka.com/the-best-anti-wrinkle-cream-brands/


معرفی 10 تا از بهترین کرم های لایه بردار پوست

10 تا از بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی

بهترین مارک های کرم ضد چروک

پوست ,چروک ,کرم ,ضد ,های ,ها ,ضد چروک ,کرم ضد ,مرطوب کننده ,پوست و ,می شوند ,مواد مرطوب کننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
داشتن بهترین انتخاب برای خرید ویلا ساحلی در سرخرود، و خرید زمین در شمال کشور منو تو ما فروشگاه جوان مد مد و استایل در کنارِ عشق آموزش آنلاین ریاضی زندگی شاد چرا دختر ها از عروسک خوششان می آید فانوس وکتور mnorouzian